David Dejmek
2026-2027
| Datum narození | (27 let) |
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 7.7 |
Kariéra
| 2015-2016 | FC Velim |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:15 | Libiš - Velim | 1:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 15.08. 16:00 | Velim - Kutná Hora | 4:0 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 17:00 | Dobrovice - Velim | 2:5 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.09. 18:30 | Vestec - Velim | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Velim - Č. Brod | 0:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 16:30 | Doksy - Velim | 2:4 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.10. 16:00 | Velim - Poříčany | 0:5 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 10:15 | Čelákovice - Velim | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Velim - Tuchoměřice | 3:2 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Velim B - Paběnice | 6:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Velim B - Suchdol | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Velim B - Chotusice | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Velim B - Přerov n/L | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 26 | 2258 (ø 86,84) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 9 | 723 (ø 80,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 4 | 275 (ø 68,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,44) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 27 | 2430 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 1 | 12 (ø 12,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,35) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 3 | 184 (ø 61,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Kolín | III. třída sk. B | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




