Jiří Špán
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.4 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Mír Dívčice |
| 2018-2019 | SK Sedlec |
| 2017-2018 | SK Sedlec |
| 2017-2018 | TJ Viktoria Sedlec |
| 2015-2016 | SK Sedlec |
| 2014-2015 | TJ Mír Dívčice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1980 (ø 90,00) | 6 (ø 0,27) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Strýčice - Dívčice | 4:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Dívčice - Týn B | 6:3 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | K.Újezd B - Dívčice | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Dívčice - N.Hrady | 3:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 15:00 | H.Stropnice - Dívčice | 2:4 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Dívčice - N.Hodějovice | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Dívčice - Mokré | 7:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | Lipí - Dívčice | 2:7 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Dívčice - Mladé B | 2:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:00 | D.Voda B - Dívčice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Dívčice - Hrdějovice B | 4:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | SK Úsilné - Dívčice | 1:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Dívčice - Ševětín B | 7:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Ševětín B - Dívčice | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Dívčice - Strýčice | 6:0 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.04. 15:00 | Týn B - Dívčice | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 17:00 | Dívčice - K.Újezd B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | N.Hrady - Dívčice | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Dívčice - H.Stropnice | 6:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | N.Hodějovice - Dívčice | 3:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Mokré - Dívčice | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Dívčice - Lipí | 9:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 6 (ø 0,27) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,20) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 20 | 1588 (ø 79,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 7 | 489 (ø 69,85) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 13 | 1130 (ø 86,92) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 21 | 1541 (ø 73,38) | 5 (ø 0,23) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 6 (ø 0,60) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 1785 (ø 71,40) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 6 (ø 0,46) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 13 | 793 (ø 61,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 10 | 815 (ø 81,50) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 9 | 753 (ø 83,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




