Jiří Zigmund
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FK Bílina |
| 2023-2024 | FK Krupka |
| 2023-2024 | TJ Sokol Srbice |
| 2021-2022 | TJ Sokol Srbice |
| 2020-2021 | SK Viktorie Ledvice |
| 2019-2020 | FK Krupka |
| 2019-2020 | FK Jílové |
| 2019-2020 | TJ Sokol Srbice |
| 2018-2019 | Mostecký fotbalový klub |
| 2016-2017 | TJ Sokol Srbice |
| 2016-2017 | FK Krupka |
| 2015-2016 | FK Litvínov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1109 (ø 79,21) | 4 (ø 0,28) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Proboštov - Srbice | 5:4 (3:0) | 81 | 81 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 22.08. 10:15 | Srbice - Oldřichov | 2:4 (1:3) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 15:00 | Bílina - H. Jiřetín | 6:3 (3:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 10:30 | Dobroměřice - Bílina | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:30 | Bílina - Srbice | 1:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 10:30 | Oldřichov - Bílina | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:00 | Bílina - Souš B | 2:8 (1:6) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 14:00 | Klášterec - Bílina | 5:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Proboštov - Bílina | 3:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:00 | Bílina - T.Kadaň | 5:2 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.10. 10:30 | Litoměřicko - Bílina | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:30 | Jun. Děčín - Bílina | 2:2 (1:1) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.10. 14:00 | Bílina - Žatec | 3:1 (2:1) | 73 | 73 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 07.11. 14:00 | Ledvice - Bílina | 3:0 (1:0) | 54 | 54 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 6 | 487 (ø 81,16) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 28 | 2158 (ø 77,07) | 9 (ø 0,32) | 10 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Teplice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 24 | 1615 (ø 67,29) | 4 (ø 0,16) | 9 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 26 | 1899 (ø 73,03) | 8 (ø 0,30) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 12 | 879 (ø 73,25) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 13 | 1107 (ø 85,15) | 7 (ø 0,53) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. A | 8 | 705 (ø 88,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 15 | 1201 (ø 80,06) | 2 (ø 0,13) | 6 (ø 0,40) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 14 | 928 (ø 66,28) | 3 (ø 0,21) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 14 | 1073 (ø 76,64) | 4 (ø 0,28) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 28 | 2205 (ø 78,75) | 6 (ø 0,21) | 9 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 24 | 1891 (ø 78,79) | 6 (ø 0,25) | 9 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. A | 3 | 237 (ø 79,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 27 | 2148 (ø 79,55) | 2 (ø 0,07) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |




