Pavel Hazucha
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | TJ Sokol Přímětice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 16:30 | Přímětice B - Štítary | 3:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 16:30 | Blížkovice - Přímětice B | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Přímětice B - Šatov B | 4:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:00 | Přímětice B - Pavlice | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Jevišovice - Přímětice B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:30 | Přímětice B - Jaroslavice | 5:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Chvalovice - Přímětice B | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:00 | Přímětice B - Micmanice | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:00 | Mramotice - Přímětice B | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 10:15 | Přímětice B - Suchohrdly | 3:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 410 (ø 82,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 15:00 | Olbramovice - Přímětice | 1:3 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Přímětice - Práče | 1:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 15:00 | Únanov - Přímětice | 0:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:30 | Přímětice - H. Kounice | 4:1 (3:1) | 50 | 50 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 10:15 | FK Znojmo B - Přímětice | 2:4 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 5 | 410 (ø 82,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 3 (ø 0,23) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor | 14 | 1179 (ø 84,21) | 6 (ø 0,42) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 23 | 1890 (ø 82,17) | 6 (ø 0,26) | 8 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 26 | 2323 (ø 89,34) | 8 (ø 0,30) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 25 | 2236 (ø 89,44) | 10 (ø 0,40) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 4 | 184 (ø 46,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 24 | 2160 (ø 90,00) | 8 (ø 0,33) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,55) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 8 | 345 (ø 43,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 6 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 21 | 1744 (ø 83,04) | 5 (ø 0,23) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 5 (ø 0,19) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 3 | 235 (ø 78,33) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 6 (ø 0,24) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A | 1 | 53 (ø 53,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 12 (ø 0,48) | 11 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




