Martin Matoušek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.9 |
Kariéra
| 2023-2024 | FK Ostrov |
| 2021-2022 | FC Slavia Karlovy Vary |
| 2015-2016 | FK Ostrov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 742 (ø 82,44) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Ostrov - Tempo | 2:3 (1:1) | 90 | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 16.08. 17:00 | Hostouň - Ostrov | 6:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 10:15 | Újezd - Ostrov | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:30 | Ostrov - Velvary | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:15 | Vyšehrad - Ostrov | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Ostrov - Psáry | 1:3 (1:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 10:15 | Sokolov - Ostrov | 1:2 (0:1) | 66 | 66 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Ostrov - Chomutov | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:15 | Meteor - Ostrov | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 6 | 496 (ø 82,66) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 18 | 1401 (ø 77,83) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 25 | 2241 (ø 89,64) | 1 (ø 0,04) | 6 (ø 0,24) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 1 | 46 (ø 46,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 23 | 1981 (ø 86,13) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 26 | 2193 (ø 84,34) | 1 (ø 0,03) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 1 | 67 (ø 67,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 9 | 793 (ø 88,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 15 | 1250 (ø 83,33) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 6 | 527 (ø 87,83) | 3 (ø 0,50) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 12 | 1013 (ø 84,41) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 28 | 2295 (ø 81,96) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 20 | 1438 (ø 71,90) | 5 (ø 0,25) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 25 | 1878 (ø 75,12) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1866 (ø 84,81) | 3 (ø 0,13) | 4 (ø 0,18) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |




