Marek Malák
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.8 |
Kariéra
| 2026-2027 | TJ Sokol Cítov |
| 2026-2027 | SK Liběchov |
| 2025-2026 | SK Mšeno |
| 2025-2026 | SK Liběchov |
| 2019-2020 | SK Liběchov |
| 2016-2017 | TJ Sokol Libiš |
| 2015-2016 | SK Štětí |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Mělník | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 29.08. 17:00 | Cítov - Čechie Kralupy | 0:10 (0:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 07.11. 14:00 | Ledčice - Cítov | 6:1 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Mělník | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1067 (ø 88,91) | 3 (ø 0,25) | 7 (ø 0,58) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Mšeno - Liběchov | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 10:30 | Liběchov - Všestudy | 2:6 (0:5) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Kralupy B - Liběchov | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Byšice - Liběchov | 0:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 10:30 | Liběchov - EMĚ Mělník B | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Dolany - Liběchov | 6:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 10:30 | Liběchov - Borek | 3:3 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Kostelec - Liběchov | 6:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 10:30 | Liběchov - Čečelice | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Lobkovice - Liběchov | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:30 | Liběchov - Řepín | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.11. 10:15 | Vysoká - Liběchov | 2:4 (0:1) | 77 | 13 | 1 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 4 (ø 0,20) | 6 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 6 (ø 0,50) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. A | 18 | 1569 (ø 87,16) | 10 (ø 0,55) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. A | 24 | 2159 (ø 89,95) | 13 (ø 0,54) | 13 (ø 0,54) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. A | 18 | 1534 (ø 85,22) | 15 (ø 0,83) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 4 (ø 0,50) | 6 (ø 0,75) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 5 | 318 (ø 63,60) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 28 | 2408 (ø 86,00) | 4 (ø 0,14) | 18 (ø 0,64) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 4 | 314 (ø 78,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 13 | 982 (ø 75,53) | 6 (ø 0,46) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 17 | 1493 (ø 87,82) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,47) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 4 | 252 (ø 63,00) | 5 (ø 1,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 27 | 2144 (ø 79,40) | 4 (ø 0,14) | 10 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |




