Timothy Pelikán
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 4.8 |
Kariéra
| 2022-2023 | FK Meteor Praha VIII |
| 2022-2023 | FK Admira Praha |
| 2022-2023 | FK Jinočany |
| 2017-2018 | FK Admira Praha |
| 2016-2017 | SK Hořovice |
| 2015-2016 | SK Sokol Brozany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Jinočany - SK Rakovník | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 17:00 | Podlesí - Jinočany | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Jinočany - Sedlčany | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 15:00 | Kosoř - Jinočany | 3:4 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:30 | Klecany - Jinočany | 3:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Jinočany - Beroun | 6:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Roztoky - Jinočany | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Jinočany - Tochovice | 5:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Dobříš - Jinočany | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 27 | 2427 (ø 89,88) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 30 | 2628 (ø 87,60) | 4 (ø 0,13) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 30 | 2682 (ø 89,40) | 7 (ø 0,23) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Divize B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 3 (ø 0,20) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Pražský | Krajský přebor | 26 | 2189 (ø 84,19) | 6 (ø 0,23) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Pražský | Krajský přebor | 9 | 756 (ø 84,00) | 7 (ø 0,77) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 2 | 42 (ø 21,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 7 (ø 0,43) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 10 | 655 (ø 65,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) |
| Pražský | Krajský přebor | 20 | 1801 (ø 90,05) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 14 | 645 (ø 46,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 32 | 2344 (ø 73,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 33 | 2686 (ø 81,39) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |




