Jakub Zapletal

2025-2026

Sokol Mysločovice

Datum narození(34 let)
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 Sokol Mysločovice
2023-2024 Doubravy
2023-2024 FC Fryšták
2022-2023 Doubravy
2015-2016 FK Mladcová

Zápasy v sezóně 2025-2026

Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1530 (ø 90,00) 5 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
24.08. 16:30 Mysločovice B - Neubuz 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
31.08. 16:30 Mysločovice B - Doubravy 6:0 (3:0) 90 1 0 0 ano
07.09. 16:00 Mysločovice B - Štípa 3:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
21.09. 15:30 Zádveřice - Mysločovice B 5:2 (3:2) 90 0 0 0 ano
28.09. 15:30 Mysločovice B - Trnava 3:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Kostelec - Mysločovice B 0:2 (0:1) 90 1 0 0 ano
12.10. 15:00 Mysločovice B - Provodov 2:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
19.10. 14:30 Lhota - Mysločovice B 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
26.10. 14:30 Mysločovice B - Komárov 3:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
28.10. 14:00 Racková - Mysločovice B 7:1 (6:1) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Hřivínův Újezd - Mysločovice B 0:5 (0:3) 90 1 0 0 ano
05.04. 15:30 Doubravy - Mysločovice B 1:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
12.04. 12:30 Štípa - Mysločovice B 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.04. 16:00 Mysločovice B - Racková 2:3 (1:0) 90 1 0 0 ano
26.04. 16:00 Mysločovice B - Zádveřice 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
03.05. 16:30 Trnava - Mysločovice B 2:3 (0:1) 90 1 0 0 ano
10.05. 16:30 Mysločovice B - Kostelec 4:2 (1:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 5 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | III. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | III. třída sk. A 20 1800 (ø 90,00) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | III. třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 6 (ø 0,28) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. B 16 1198 (ø 74,87) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. B 7 598 (ø 85,42) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 7 508 (ø 72,57) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. B 12 1065 (ø 88,75) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,25) 1 (ø 0,08) 1 (ø 0,08)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 16 1140 (ø 71,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. B 19 1606 (ø 84,52) 1 (ø 0,05) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 22 1756 (ø 79,81) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. B 15 925 (ø 61,66) 1 (ø 0,06) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 12 961 (ø 80,08) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. B 10 632 (ø 63,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 18 1094 (ø 60,77) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.A třída sk. B 15 1196 (ø 79,73) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)