Petr Bendl
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 5.7 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK Petřín Plzeň |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 18:30 | Petřín C - Bolevec B | 7:0 (6:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:30 | Chrást B - Petřín C | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.09. 18:30 | Petřín C - Slovan Plzeň B | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.09. 18:30 | Petřín C - Union Plzeň B | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Ledce B - Petřín C | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.10. 18:30 | Petřín C - Zruč C | 10:2 (6:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 2 | 37 (ø 18,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 9 | 810 (ø 90,00) | 10 (ø 1,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,44) |
| Divize A | 7 | 368 (ø 52,57) | 2 (ø 0,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 5 | 381 (ø 76,20) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 1 | 22 (ø 22,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 15 | 1257 (ø 83,80) | 3 (ø 0,20) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 7 | 367 (ø 52,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 28 | 2288 (ø 81,71) | 8 (ø 0,28) | 5 (ø 0,17) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 3 | 226 (ø 75,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 28 | 2374 (ø 84,78) | 4 (ø 0,14) | 6 (ø 0,21) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,07) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 9 | 719 (ø 79,88) | 2 (ø 0,22) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 29 | 1797 (ø 61,96) | 7 (ø 0,24) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 11 | 902 (ø 82,00) | 5 (ø 0,45) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize A | 26 | 1312 (ø 50,46) | 4 (ø 0,15) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




