Václav Calta

2026-2027

SK Letiny

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 SK Letiny
2014-2015 TJ Chlum

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
722 (ø 90,25) 2 (ø 0,25) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)
30.08. 17:00 Blovice B - Letiny 1:3 (1:2) 0 0 0 0 ne
06.09. 17:00 Letiny - Nezbavětice 5:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 14:00 Záhoří - Letiny 3:1 (2:1) 90 1 1 1 ano
20.09. 16:30 Letiny - Střížovice 1:5 (0:2) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Sp. Poříčí B - Letiny 3:4 (1:1) 92 92 0 1 0 ano
04.10. 13:00 Letiny - Kasejovice 2:3 (1:2) 90 0 1 0 ano
17.10. 10:30 S. Smolivec - Letiny 0:4 (0:2) 90 1 0 0 ano
25.10. 11:00 Letiny - Chlum 1:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
01.11. 10:30 Letiny - Blovice B 2:1 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B 15 1124 (ø 74,93) 14 (ø 0,93) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 14 774 (ø 55,28) 3 (ø 0,21) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 8 458 (ø 57,25) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 16 885 (ø 55,31) 3 (ø 0,18) 6 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 12 725 (ø 60,41) 4 (ø 0,33) 6 (ø 0,50) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 7 311 (ø 44,42) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 10 556 (ø 55,60) 2 (ø 0,20) 5 (ø 0,50) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 21 1683 (ø 80,14) 3 (ø 0,14) 9 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 24 1962 (ø 81,75) 3 (ø 0,12) 12 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 25 2250 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A 20 1793 (ø 89,65) 9 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)