Milan Cháb
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | 1. FC Batelov |
| 2016-2017 | SK Kostelec |
| 2015-2016 | 1. FC Batelov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 16:30 | Třešť B - Batelov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | N. Ves u Sv. - Batelov | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 14:00 | Kamenice B - Batelov | 6:3 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:30 | Rozsochatec - Batelov | 2:5 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Štoky - Batelov | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Batelov - Ždírec B | 4:5 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:00 | Maraton B - Batelov | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Batelov - G. Jeníkov | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | H. Borová - Batelov | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Batelov - Lučice | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Batelov - Jiřice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Herálec - Batelov | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 10:15 | Batelov - Speřice B | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 25 | 2153 (ø 86,12) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 26 | 2265 (ø 87,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 26 | 2281 (ø 87,73) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 26 | 2296 (ø 88,30) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 21 | 1890 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 8 | 632 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |




