Vojtěch Kalus
2026-2027
| Datum narození | (33 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | FC TVD Slavičín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize E
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 409 (ø 81,80) | 1 (ø 0,20) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 17:00 | Nové Sady - Slavičín | 0:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.08. 16:00 | Slavičín - Krumvíř | 1:2 (1:1) | 82 | 82 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 23.08. 10:15 | Slavičín - Všechovice | 2:4 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 16:00 | Bzenec - Slavičín | 3:4 (2:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Slavičín - Strání | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 15:30 | Šternberk - Slavičín | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | Slavičín - Kroměříž B | 1:1 (1:1) | 57 | 57 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 5 | 409 (ø 81,80) | 1 (ø 0,20) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 19 | 1485 (ø 78,15) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 15 | 1141 (ø 76,06) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 17 | 1182 (ø 69,52) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 20 | 1398 (ø 69,90) | 2 (ø 0,10) | 6 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 13 | 893 (ø 68,69) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 7 | 425 (ø 60,71) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 12 | 1074 (ø 89,50) | 2 (ø 0,16) | 4 (ø 0,33) | 1 (ø 0,08) | 2 (ø 0,16) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 27 | 2202 (ø 81,55) | 4 (ø 0,14) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 10 | 602 (ø 60,20) | 2 (ø 0,20) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize D | 25 | 1968 (ø 78,72) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.B třída sk. B | 2 | 82 (ø 41,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 15 | 1160 (ø 77,33) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
| Zlínský | 1.B třída sk. B | 3 | 245 (ø 81,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




