Daniel Král

2026-2027

SK Česká Skalice

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Česká Skalice
2015-2016 FK Náchod

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
550 (ø 78,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Č. Skalice - Cidlina 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
16.08. 17:00 Roudnice - Č. Skalice 3:4 (1:2) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Č. Skalice - Železnice 6:2 (4:2) 90 0 0 0 ano
29.08. 13:30 Dobruška - Č. Skalice 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Č. Skalice - Chlumec B 7:3 (5:0) 83 83 0 0 0 ano
12.09. 17:00 Náchod - Č. Skalice 6:0 (5:0) 38 38 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Č. Skalice - Hořice 0:0 (0:0) 69 69 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 7 550 (ø 78,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 27 2429 (ø 89,96) 1 (ø 0,03) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 20 1800 (ø 90,00) 2 (ø 0,10) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 10 575 (ø 57,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 23 1963 (ø 85,34) 3 (ø 0,13) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 20 1534 (ø 76,70) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 22 1798 (ø 81,72) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 25 2225 (ø 89,00) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 2 18 (ø 9,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 15 1350 (ø 90,00) 5 (ø 0,33) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 21 1424 (ø 67,80) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 24 1659 (ø 69,12) 4 (ø 0,16) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 20 1739 (ø 86,95) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 18 1483 (ø 82,38) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 2 32 (ø 16,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 27 2303 (ø 85,29) 2 (ø 0,07) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. C 13 1106 (ø 85,07) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.B třída sk. F 13 1034 (ø 79,53) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)