Jakub Šlejmar
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | TJ Sokol Mladá Vožice |
| 2022-2023 | SK Votice |
| 2022-2023 | SK Posázavan Poříčí n. S. |
| 2020-2021 | SK Votice |
| 2020-2021 | SK Baník Libušín |
| 2015-2016 | SK Votice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 593 (ø 65,88) | 1 (ø 0,11) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 14.08. 17:30 | Ml. Vožice - Sepekov | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 10:15 | Loko ČB - Ml. Vožice | 0:3 (0:2) | 39 | 39 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Ml. Vožice - Rudolfov | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | Větrovy - Ml. Vožice | 6:2 (5:0) | 37 | 37 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Ml. Vožice - Lišov | 4:1 (2:1) | 63 | 63 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Suchdol - Ml. Vožice | 2:3 (1:2) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Ml. Vožice - Jistebnice | 2:3 (0:1) | 77 | 77 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 10:00 | Kovářov - Ml. Vožice | 3:2 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | T.Sviny - Ml. Vožice | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 6 | 380 (ø 63,33) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 24 | 2025 (ø 84,37) | 2 (ø 0,08) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 2310 (ø 88,84) | 2 (ø 0,07) | 13 (ø 0,50) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 28 | 2403 (ø 85,82) | 3 (ø 0,10) | 10 (ø 0,35) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 12 (ø 2,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 29 | 2474 (ø 85,31) | 3 (ø 0,10) | 13 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 706 (ø 88,25) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 6 | 464 (ø 77,33) | 1 (ø 0,16) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 2 | 107 (ø 53,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 24 | 2005 (ø 83,54) | 1 (ø 0,04) | 15 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 6 | 504 (ø 84,00) | 1 (ø 0,16) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 29 | 2594 (ø 89,44) | 4 (ø 0,13) | 14 (ø 0,48) | 2 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 4 | 314 (ø 78,50) | 2 (ø 0,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 30 | 2700 (ø 90,00) | 5 (ø 0,16) | 18 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 24 | 2143 (ø 89,29) | 0 (ø 0,00) | 9 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 4 | 247 (ø 61,75) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




