Tomáš Němec
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | SK Střešovice 1911 |
| 2018-2019 | SK Slovan Kunratice |
| 2017-2018 | SK Hvozdnice |
| 2016-2017 | Lešany |
| 2015-2016 | SK Hvozdnice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Pražský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1718 (ø 78,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:15 | Tempo B - Střešovice | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Střešovice - Olympia | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.08. 18:00 | Střešovice - Zličín | 0:1 (0:1) | 85 | 85 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 30.08. 10:30 | Uhříněves - Střešovice | 1:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Střešovice - Motorlet B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Kunratice - Střešovice | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Střešovice - Žižkov B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 10:15 | Admira B - Střešovice | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Střešovice - Kolovraty | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:15 | Slavoj Podolí - Střešovice | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:00 | Střešovice - Kbely | 2:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Aritma B - Střešovice | 4:0 (1:0) | 69 | 69 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Střešovice - Vyšehrad | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Střešovice - Třeboradice | 6:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 10:30 | Dukla JM - Střešovice | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 10:30 | Zličín - Střešovice | 1:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 14.03. 10:30 | Střešovice - Tempo B | 3:2 (1:0) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 10:30 | Olympia - Střešovice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Střešovice - Uhříněves | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 10:15 | Motorlet B - Střešovice | 4:2 (2:1) | 33 | 33 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.04. 16:30 | Střešovice - Kunratice | 3:3 (2:1) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.04. 17:00 | Žižkov B - Střešovice | 4:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.04. 17:00 | Střešovice - Admira B | 1:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.05. 10:15 | Kolovraty - Střešovice | 3:1 (2:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.05. 16:00 | Střešovice - Slavoj Podolí | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 22 | 1718 (ø 78,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 28 | 2426 (ø 86,64) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 8 | 390 (ø 48,75) | 1 (ø 0,12) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. A | 2 | 161 (ø 80,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 23 | 1598 (ø 69,47) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 17 | 1495 (ø 87,94) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 3 | 201 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 7 | 524 (ø 74,85) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 14 | 1216 (ø 86,85) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 9 | 606 (ø 67,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Benešov | III. třída sk. A | 9 | 655 (ø 72,77) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 18 | 1556 (ø 86,44) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




