Jan Prachař

2026-2027

TJ Sokol Čisovice

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Sokol Nová Ves
2022-2023 TJ Sokol Čisovice
2018-2019 Mníšek pod Brdy
2018-2019 TJ Sokol Čisovice
2017-2018 TJ Sokol Čisovice
2015-2016 Mníšek pod Brdy

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
900 (ø 90,00) 5 (ø 0,50) 3 (ø 0,30) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Čisovice - Zlatníky 1:2 (0:0) 90 1 1 0 ano
30.08. 17:00 Kosoř B - Čisovice 3:2 (1:0) 90 0 0 1 ano
13.09. 17:00 Dobřichovice - Čisovice 4:2 (3:2) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Povltavská FA C - Čisovice 0:4 (0:2) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Čisovice - Jílové 2:3 (2:1) 90 1 0 0 ano
09.10. 18:30 Choteč - Čisovice 2:2 (0:1) 90 0 0 1 ano
24.10. 14:30 Čisovice - Psáry B 1:5 (0:5) 90 0 1 0 ano
28.10. 14:30 Černolice - Čisovice 3:4 (0:2) 90 1 0 0 ano
01.11. 16:45 Vestec B - Čisovice 10:0 (5:0) 90 0 0 0 ano
07.11. 14:00 Čisovice - Hradištko 3:3 (2:2) 90 1 1 0 ano

Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
30.08. 14:00 Slapy - Čisovice B 8:1 (6:1) 0 1 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 1 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 25 2102 (ø 84,08) 13 (ø 0,52) 9 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A 24 2137 (ø 89,04) 41 (ø 1,70) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 21 1788 (ø 85,14) 34 (ø 1,61) 9 (ø 0,42) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. E 13 1141 (ø 87,76) 5 (ø 0,38) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 11 989 (ø 89,90) 9 (ø 0,81) 5 (ø 0,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. E 25 2217 (ø 88,68) 19 (ø 0,76) 11 (ø 0,44) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. E 8 720 (ø 90,00) 8 (ø 1,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 14 1218 (ø 87,00) 22 (ø 1,57) 4 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 5 339 (ø 67,80) 5 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 1 26 (ø 26,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 22 1948 (ø 88,54) 28 (ø 1,27) 8 (ø 0,36) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 9 611 (ø 67,88) 12 (ø 1,33) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 2 69 (ø 34,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B 25 2169 (ø 86,76) 35 (ø 1,40) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 7 402 (ø 57,42) 4 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 26 2202 (ø 84,69) 10 (ø 0,38) 4 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 12 656 (ø 54,66) 12 (ø 1,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 28 2149 (ø 76,75) 5 (ø 0,17) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A 3 224 (ø 74,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)