Jaroslav Stuchlý

2025-2026

TJ Sokol Holubice

PoziceZáložník
Průměrná známka5.7

Kariéra

2021-2022 Bříza
2021-2022 TJ Sokol Holubice
2015-2016 SK Vojkovice

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1756 (ø 87,80) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Holubice - Kazín 3:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 18:00 Holubice - Kosoř B 4:2 (2:2) 90 1 0 0 ano
14.09. 17:00 Choteč - Holubice 1:3 (1:2) 90 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Holubice - Krňany 4:1 (1:1) 79 79 0 0 0 ano
28.09. 16:30 Horoměřice - Holubice 6:3 (2:3) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Holubice - Zlatníky 3:3 (2:0) 90 0 1 0 ano
11.10. 15:30 Č. Újezd - Holubice 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Holubice - Černolice 4:2 (2:1) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Jílové - Holubice 3:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Holubice - Povltavská FA C 2:1 (0:1) 90 0 1 0 ano
08.11. 14:00 Čisovice - Holubice 3:7 (2:1) 90 0 0 0 ano
21.03. 15:00 Holubice - Vestec B 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
28.03. 16:00 Holubice - Hradištko 0:3 (0:1) 79 79 0 0 0 ano
05.04. 16:30 Kosoř B - Holubice 4:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.04. 17:00 Holubice - Choteč 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
18.04. 17:00 Krňany - Holubice 1:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
25.04. 17:00 Holubice - Horoměřice 6:0 (1:0) 68 68 0 0 0 ano
02.05. 17:00 Zlatníky - Holubice 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
09.05. 17:00 Holubice - Č. Újezd 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
16.05. 14:00 Černolice - Holubice 1:4 (1:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 20 1756 (ø 87,80) 1 (ø 0,05) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 13 966 (ø 74,30) 3 (ø 0,23) 3 (ø 0,23) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 12 1065 (ø 88,75) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,50) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor 21 1696 (ø 80,76) 3 (ø 0,14) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B 8 672 (ø 84,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. B 12 1041 (ø 86,75) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 6 348 (ø 58,00) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. B 6 265 (ø 44,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 4 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. B 12 814 (ø 67,83) 2 (ø 0,16) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 12 620 (ø 51,66) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B 4 316 (ø 79,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 21 1704 (ø 81,14) 3 (ø 0,14) 3 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)