Jakub Pitel

2026-2027

SK Bolešiny

PoziceZáložník
Průměrná známka6.5

Kariéra

2024-2025 SK Bolešiny
2023-2024 SK Klatovy 1898
2022-2023 TJ Pfeifer Chanovice
2022-2023 SK Bolešiny
2021-2022 TJ Chotěšov
2021-2022 SK Bolešiny
2021-2022 TJ Měcholupy
2019-2020 SK Bolešiny
2015-2016 SK Klatovy 1898

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Klatovy | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
990 (ø 90,00) 7 (ø 0,63) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Nezamyslice - Bolešiny B 6:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Železná Ruda - Bolešiny B 1:2 (0:1) 90 1 0 0 ano
29.08. 17:00 Bolešiny B - Švihov B 4:1 (3:0) 90 2 0 0 ano
06.09. 15:00 Bezděkov - Bolešiny B 1:3 (0:2) 0 0 1 0 ne
12.09. 16:30 Bolešiny B - Velhartice 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:00 Běšiny - Bolešiny B 0:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Bolešiny B - Janovice B 7:3 (2:2) 90 2 0 0 ano
04.10. 16:00 Sušice B - Bolešiny B 7:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Bolešiny B - Malý Bor 5:3 (3:3) 90 1 0 0 ano
17.10. 15:30 Žichovice - Bolešiny B 0:5 (0:1) 90 1 1 0 ano
24.10. 14:30 Bolešiny B - Mochtín B 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Budětice - Bolešiny B 1:2 (0:1) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | III. třída 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 12 1070 (ø 89,16) 4 (ø 0,33) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 11 (ø 0,91) 5 (ø 0,41) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2203 (ø 84,73) 9 (ø 0,34) 9 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | 1.B třída sk. B 20 1691 (ø 84,55) 5 (ø 0,25) 6 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 2018 (ø 80,72) 11 (ø 0,44) 6 (ø 0,24) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)
Plzeňský | Baráž 2 165 (ø 82,50) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 10 900 (ø 90,00) 14 (ø 1,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 2172 (ø 86,88) 18 (ø 0,72) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 12 1080 (ø 90,00) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 8 523 (ø 65,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 4 360 (ø 90,00) 4 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 13 1025 (ø 78,84) 5 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | III. třída 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 25 1522 (ø 60,88) 7 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | 1.B třída sk. B 12 960 (ø 80,00) 3 (ø 0,25) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Plzeňský | 1.B třída sk. B 22 1469 (ø 66,77) 3 (ø 0,13) 4 (ø 0,18) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 16 769 (ø 48,06) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)