Miroslav Pexa

2026-2027

TJ Kly

PoziceObránce
Průměrná známka4.2

Kariéra

2022-2023 TJ Kly
2020-2021 TJ Sokol Cítov
2017-2018 TJ Sokol Dolní Beřkovice
2016-2017 FK Kralupy 1901
2015-2016 TJ Sokol Dolní Beřkovice
2015-2016 FK Kralupy 1901

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Mělník | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
29.08. 17:00 Ovčáry - Kly 2:4 (2:1) 90 1 0 0 ano
13.09. 17:00 Borek B - Kly 1:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
10.10. 14:30 Libiš B - Kly 7:1 (2:0) 0 0 0 0 ne
25.10. 14:30 Kly - Lužec B 4:2 (2:2) 90 1 0 0 ano

Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 17:00 Dřísy - Kly B 11:1 (3:0) 0 0 0 0 ne
17.09. 18:00 Kly B - Všetaty/Čečelice B 4:6 (3:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 8 (ø 0,53) 5 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 1 (ø 0,09) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 14 1158 (ø 82,71) 5 (ø 0,35) 3 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 18 1508 (ø 83,77) 8 (ø 0,44) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 5 (ø 1,25) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 17 1449 (ø 85,23) 11 (ø 0,64) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 3 156 (ø 52,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 7 (ø 1,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 14 1208 (ø 86,28) 2 (ø 0,14) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 10 900 (ø 90,00) 5 (ø 0,50) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. C 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 13 913 (ø 70,23) 4 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B 1 70 (ø 70,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 23 1938 (ø 84,26) 4 (ø 0,17) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)