Petr Matoušek
2026-2027
| Datum narození | (30 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Vinařice |
| 2024-2025 | SK Baník Libušín |
| 2023-2024 | SK Vinařice |
| 2023-2024 | TJ Sokol Vraný |
| 2022-2023 | SK Vinařice |
| 2021-2022 | SK Vinařice |
| 2021-2022 | FC Čechie Velká Dobrá |
| 2020-2021 | FC Čechie Velká Dobrá |
| 2020-2021 | SK Baník Libušín |
| 2019-2020 | FC Čechie Velká Dobrá |
| 2017-2018 | SK Vinařice |
| 2016-2017 | Slavoj Kladno |
| 2015-2016 | SK Slaný |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Kladno | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Žižice - Vinařice | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Vinařice - Černuc | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Zvoleněves - Vinařice | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Otvovice - Vinařice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Vinařice - Tuřany | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Vinařice - Velvary C | 0:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Knovíz - Vinařice | 6:4 (5:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Vinařice - Klobuky | 4:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Dřetovice - Vinařice | 4:3 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 07.11. 14:00 | Vinařice - Buštěhrad | 3:2 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 20 | 1800 (ø 90,00) | 4 (ø 0,20) | 6 (ø 0,30) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 10 | 829 (ø 82,90) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 7 | 540 (ø 77,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 18 | 1356 (ø 75,33) | 4 (ø 0,22) | 6 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 14 | 1113 (ø 79,50) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 6 | 359 (ø 59,83) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 2 | 51 (ø 25,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 1 | 13 (ø 13,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 6 (ø 0,46) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) |
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 2108 (ø 87,83) | 3 (ø 0,12) | 11 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 22 | 1892 (ø 86,00) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A | 3 | 164 (ø 54,66) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Kladno | III. třída sk. A | 22 | 1934 (ø 87,90) | 1 (ø 0,04) | 13 (ø 0,59) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 7 | 180 (ø 25,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 22 | 1692 (ø 76,90) | 6 (ø 0,27) | 6 (ø 0,27) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |




