Jan Votoček
2026-2027
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FC Mladé Buky |
| 2021-2022 | SK MFC Svoboda |
| 2018-2019 | TJ Baník Žacléř |
| 2018-2019 | TJ Jiskra Kocbeře |
| 2018-2019 | TJ Baník Žacléř |
| 2017-2018 | TJ Baník Žacléř |
| 2017-2018 | TJ Baník Žacléř |
| 2017-2018 | MFK Trutnov |
| 2016-2017 | TJ Baník Žacléř |
| 2016-2017 | TJ Baník Žacléř |
| 2015-2016 | MFK Trutnov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Ml. Buky - Skřivany | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 17:00 | Bělohrad B - Ml. Buky | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Chlumec C - Ml. Buky | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:00 | Ml. Buky - Rtyně | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Ml. Buky - Sobotka | 3:4 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Lovčice - Ml. Buky | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Trutnov B - Ml. Buky | 8:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Královéhradecký | Trutnov | IV. třída | 10 | 856 (ø 85,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 11 | 678 (ø 61,63) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Královéhradecký | 1.A třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor | 7 | 544 (ø 77,71) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 14 | 1205 (ø 86,07) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
| Královéhradecký | 1.B třída sk. E | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) |




