Jakub Suchý

2026-2027

TJ Start Brno

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Start Brno
2015-2016 FK SEKO Louny

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
397 (ø 66,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:30 V. Pavlovice - Start B 7:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 16:30 Start B - Dambořice 0:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
05.09. 16:00 Start B - Vojkovice 4:4 (2:2) 90 0 0 0 ano
12.09. 14:00 Lysovice - Start B 13:0 (5:0) 7 7 0 0 0 ano
10.10. 15:00 Vnorovy - Start B 3:0 (1:0) 30 30 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Start B - Hroznová Lhota 1:4 (1:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.A třída sk. B 4 277 (ø 69,25) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | 1.B třída sk. A 20 1684 (ø 84,20) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
MSFL 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 1 (ø 0,06) 4 (ø 0,25) 3 (ø 0,18) 1 (ø 0,06)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 18 1517 (ø 84,27) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize D 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Ústecký | 1.B třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 6 404 (ø 67,33) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 16 1440 (ø 90,00) 1 (ø 0,06) 9 (ø 0,56) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 28 2454 (ø 87,64) 4 (ø 0,14) 5 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 27 2344 (ø 86,81) 1 (ø 0,03) 5 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Krajský přebor 28 2466 (ø 88,07) 12 (ø 0,42) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.A třída sk. B 1 9 (ø 9,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize B 15 1350 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)