Ladislav Bahulík

2026-2027

FK Javořina

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 FK Javořina
2024-2025 TJ Sokol Horní Němčí
2023-2024 Doubravy
2021-2022 TJ Sokol Slavkov
2020-2021 FK Příluky
2019-2020 SK Kostelec
2019-2020 TJ Sokol Kostelec-Zlín
2016-2017 FK Mladcová
2014-2015 TJ Sokol Sehradice

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 5 (ø 0,71) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. C 10 630 (ø 63,00) 3 (ø 0,30) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. C 10 667 (ø 66,70) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. A 2 128 (ø 64,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 5 322 (ø 64,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. B 9 545 (ø 60,55) 5 (ø 0,55) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. B 8 553 (ø 69,12) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,25)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 1 81 (ø 81,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. B 20 1491 (ø 74,55) 8 (ø 0,40) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,30)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Zlín | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Zlín | Okresní přebor 3 216 (ø 72,00) 2 (ø 0,66) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. B 10 747 (ø 74,70) 6 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. B 19 1491 (ø 78,47) 10 (ø 0,52) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15)