Jakub Povolný

2026-2027

TJ Sokol Záluží

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2026-2027 TJ Sokol Záluží
2024-2025 TJ Sokol Lužany
2022-2023 FK Žákava
2022-2023 TJ Sokol Záluží
2014-2015 TJ Sokol Záluží

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
27.09. 16:30 Dnešice - Záluží 0:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Záluží - Roudná B 1:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Ptenín - Záluží 3:3 (1:3) 90 0 1 0 ano

Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
226 (ø 75,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Lužany - Štěnovice 2:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 Lužany - Dvorec 3:2 (2:2) 46 46 0 0 0 ano
05.09. 14:00 Zdemyslice - Lužany 5:2 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 3 226 (ø 75,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 23 2030 (ø 88,26) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 16 1266 (ø 79,12) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,18) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 18 1578 (ø 87,66) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor 20 1751 (ø 87,55) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B 18 1546 (ø 85,88) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,33) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B 6 511 (ø 85,16) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 2 (ø 0,10) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 15 1350 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 10 900 (ø 90,00) 3 (ø 0,30) 5 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A 3 263 (ø 87,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)