David Franc
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Viktoria Vestec |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 667 (ø 55,58) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 18:00 | Podlesí - Vestec | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 19:00 | Vestec - Tochovice | 5:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:15 | Vestec - Sedlčany | 5:2 (1:2) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 29.08. 18:00 | Kosoř - Vestec | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Vestec - Dobrovíz | 3:2 (3:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Dobříš - Vestec | 2:4 (2:1) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 10:30 | Klecany - Vestec | 2:7 (0:4) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:15 | Kralupy - Vestec | 4:1 (2:1) | 16 | 74 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 10:15 | Vestec - Říčany | 1:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 14:30 | Králův Dvůr B - Vestec | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 19:00 | Vestec - Slaný B | 2:1 (1:0) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 10:00 | Průhonice - Vestec | 1:5 (0:3) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.03. 17:45 | Vestec - Podlesí | 4:0 (0:0) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.03. 19:00 | Vestec - Kosoř | 3:2 (2:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Hradištko - Vestec B | 3:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Kosoř B - Vestec B | 2:3 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 17:00 | Vestec B - Č. Újezd | 5:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Černolice - Vestec B | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 17:00 | Vestec B - Jílové | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 19:15 | Vestec B - Čisovice | 6:4 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Kazín - Vestec B | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Holubice - Vestec B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 17:00 | Vestec B - Kosoř B | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 14:00 | Choteč - Vestec B | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 17:00 | Vestec B - Krňany | 9:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Vestec B - Zlatníky | 7:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Č. Újezd - Vestec B | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Jílové - Vestec B | 2:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 12 | 667 (ø 55,58) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 7 | 552 (ø 78,85) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 12 | 943 (ø 78,58) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 2 | 35 (ø 17,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 11 | 898 (ø 81,63) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 9 | 485 (ø 53,88) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 18 | 1372 (ø 76,22) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 11 | 929 (ø 84,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 3 | 222 (ø 74,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 7 | 534 (ø 76,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 1038 (ø 79,84) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 20 | 1598 (ø 79,90) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 4 | 312 (ø 78,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 17 | 1416 (ø 83,29) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 26 | 2215 (ø 85,19) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 2058 (ø 89,47) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




