Milan Novák
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | Litavan Bohutín |
| 2022-2023 | FC Višňová |
| 2014-2015 | Litavan Bohutín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Příbram | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Višňová - D. Dušníky | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Dušníky - Višňová | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:00 | Višňová - Sparta Luhy | 3:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Dobříš B - Višňová | 3:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Višňová - Bohutín | 1:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Višňová - Jince | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | N. Knín - Višňová | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Višňová - Milín B | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 17 | 1530 (ø 90,00) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 18 | 1620 (ø 90,00) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 20 | 1431 (ø 71,55) | 2 (ø 0,10) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 9 | 622 (ø 69,11) | 2 (ø 0,22) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 4 | 287 (ø 71,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 11 | 910 (ø 82,72) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 8 | 692 (ø 86,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 16 | 1383 (ø 86,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 18 | 1452 (ø 80,66) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 21 | 1516 (ø 72,19) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 9 | 644 (ø 71,55) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 21 | 1874 (ø 89,23) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 13 | 1136 (ø 87,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | Okresní přebor | 23 | 2015 (ø 87,60) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 14 | 1214 (ø 86,71) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




