Dominik Uldrich
2026-2027
| Datum narození | (31 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Baník Buškovice |
| 2020-2021 | TJ Krásný Dvůr |
| 2017-2018 | TJ Tatran Podbořany |
| 2017-2018 | TJ Baník Buškovice |
| 2016-2017 | TJ Baník Buškovice |
| 2014-2015 | TJ Krásný Dvůr |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Louny | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 542 (ø 67,75) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Buškovice - Černčice B | 4:2 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Staňkovice - Buškovice | 1:4 (0:1) | 15 | 75 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 10:00 | Buškovice - Pátek | 3:2 (0:1) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:00 | Hříškov - Buškovice | 3:5 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Buškovice - Holedeč | 6:4 (3:2) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:30 | Vrbno - Buškovice | 2:6 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Buškovice - Ročov | 3:2 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.10. 16:00 | Buškovice - Koštice | 2:0 (0:0) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Peruc - Buškovice | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Ústecký | Louny | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 11:00 | Žiželice - Buškovice B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 10:00 | Buškovice B - Chlumčany B | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Slavětín - Buškovice B | 7:2 (4:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Lišany - Buškovice B | 3:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Buškovice B - Libčeves | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 6 | 381 (ø 63,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 21 | 1443 (ø 68,71) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 15 | 1238 (ø 82,53) | 2 (ø 0,13) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 18 | 1397 (ø 77,61) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | III. třída sk. B | 12 | 814 (ø 67,83) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 17 | 1121 (ø 65,94) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | III. třída sk. B | 5 | 404 (ø 80,80) | 2 (ø 0,40) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 20 | 1655 (ø 82,75) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | III. třída sk. C | 2 | 134 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 26 | 2008 (ø 77,23) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 15 | 1087 (ø 72,46) | 6 (ø 0,40) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.B třída sk. B | 8 | 598 (ø 74,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 13 | 1165 (ø 89,61) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 20 | 1702 (ø 85,10) | 8 (ø 0,40) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | 1.A třída sk. B | 10 | 691 (ø 69,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 10 | 784 (ø 78,40) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 22 | 1222 (ø 55,54) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | Okresní přebor | 1 | 20 (ø 20,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




