Petr Holar
2026-2027
| Datum narození | (49 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Sokol Újezd |
| 2022-2023 | TJ Tatran Chodov |
| 2016-2017 | TJ Tatran Chodov |
| 2016-2017 | TJ SPARTAK Klenčí |
| 2014-2015 | TJ Tatran Chodov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 17:00 | Chodov B - Luženice | 1:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Všeruby - Chodov B | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Chodov B - Kout | 3:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:00 | Zahořany - Chodov B | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Chodov B - Milavče | 5:2 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Postřekov B - Chodov B | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Plzeňský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 468 (ø 78,00) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | Třemešné - Chodov | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:30 | Chodov - Vejprnice B | 0:2 (0:0) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 10:15 | Mrákov - Chodov | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Chodov - Bor | 4:3 (2:2) | 91 | 91 | 2 | 1 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Sulkov - Chodov | 7:3 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Chodov - Líně | 1:2 (0:1) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 3 | 243 (ø 81,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. B | 17 | 1484 (ø 87,29) | 7 (ø 0,41) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 14 | 797 (ø 56,92) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. B | 15 | 1350 (ø 90,00) | 5 (ø 0,33) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. B | 16 | 1246 (ø 77,87) | 14 (ø 0,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 16 (ø 0,76) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 19 | 1710 (ø 90,00) | 16 (ø 0,84) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 6 | 481 (ø 80,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 7 (ø 0,53) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 9 (ø 0,34) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 25 | 2228 (ø 89,12) | 10 (ø 0,40) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 26 | 2227 (ø 85,65) | 16 (ø 0,61) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 6 (ø 0,75) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 26 | 2313 (ø 88,96) | 9 (ø 0,34) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




