Tomáš Walter

2026-2027

FK Výškov

Datum narození(42 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FK Výškov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Louny | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
381 (ø 63,50) 5 (ø 0,83) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Výškov - Cítoliby 0:8 (0:4) 90 0 1 0 ano
22.08. 17:00 Lenešice - Výškov 2:3 (2:2) 56 56 1 0 0 ano
29.08. 10:30 Výškov - Kozly 4:1 (2:1) 85 85 2 0 0 ano
05.09. 14:00 Lubenec - Výškov 3:1 (1:1) 14 76 0 0 0 ne
13.09. 17:00 Výškov - Černčice B 5:2 (3:1) 46 46 2 0 0 ano
19.09. 16:30 Staňkovice - Výškov 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 6 381 (ø 63,50) 5 (ø 0,83) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 20 1699 (ø 84,95) 8 (ø 0,40) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 7 280 (ø 40,00) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 14 790 (ø 56,42) 4 (ø 0,28) 4 (ø 0,28) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 8 480 (ø 60,00) 1 (ø 0,12) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 7 555 (ø 79,28) 3 (ø 0,42) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 7 557 (ø 79,57) 4 (ø 0,57) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 9 785 (ø 87,22) 7 (ø 0,77) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 8 688 (ø 86,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 16 1350 (ø 84,37) 9 (ø 0,56) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 7 (ø 0,43) 8 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 14 1135 (ø 81,07) 6 (ø 0,42) 8 (ø 0,57) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)