Miroslav Zajíc
2026-2027
| Datum narození | (39 let) |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Vlastiboř |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Tábor | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 4 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 15:00 | Vlkov - Vlastiboř | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Vlastiboř - Dražice B | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Planá n.Luž. B - Vlastiboř | 4:3 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:30 | Vlastiboř - HD2D | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Chýnov B - Vlastiboř | 6:1 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:00 | Vlastiboř - Veselí B | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Košice - Vlastiboř | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Stádlec - Vlastiboř | 4:3 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 3 (ø 0,16) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 2 (ø 0,15) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 5 (ø 0,26) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 2 (ø 0,13) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 3 (ø 0,17) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Tábor | Okresní přebor | 13 | 1058 (ø 81,38) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




