Lukáš Čejka

2026-2027

TJ Sokol Lhota

PoziceZáložník
Průměrná známka6.8

Kariéra

2026-2027 TJ Sokol Lhota
2022-2023 FC Křimice
2020-2021 TJ Sparta Sulkov
2016-2017 TJ Sokol Lhota
2014-2015 TJ Sokol Plzeň - Letná

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
640 (ø 80,00) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)
08.08. 10:15 Chanovice - Lhota 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
14.08. 18:00 Lhota - Dobřany 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
25.08. 18:00 Lhota - Rokycany B 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:30 Lhota - Horažďovice 3:4 (2:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 13:30 Stříbro - Lhota 2:4 (1:3) 74 74 1 0 0 ano
13.09. 17:00 Lhota - Mladotice 1:3 (1:2) 90 0 1 1 ano
27.09. 16:30 Lhota - Bolevec 0:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Lhota - Stod 4:2 (3:0) 26 64 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 6 524 (ø 87,33) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 9 227 (ø 25,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 23 1863 (ø 81,00) 6 (ø 0,26) 4 (ø 0,17) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 29 1571 (ø 54,17) 3 (ø 0,10) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 8 (ø 0,66) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 29 1951 (ø 67,27) 3 (ø 0,10) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 25 2190 (ø 87,60) 2 (ø 0,08) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 23 2070 (ø 90,00) 2 (ø 0,08) 4 (ø 0,17) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A 8 488 (ø 61,00) 6 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 7 618 (ø 88,28) 2 (ø 0,28) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A 1 44 (ø 44,00) 2 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 3 76 (ø 25,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. B 8 690 (ø 86,25) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 4 36 (ø 9,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 23 1790 (ø 77,82) 7 (ø 0,30) 5 (ø 0,21) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 23 1118 (ø 48,60) 6 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 20 1564 (ø 78,20) 5 (ø 0,25) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)