Tomáš Kepka
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | TJ Sokol Malesice |
| 2015-2016 | TJ Zruč |
| 2014-2015 | TJ Sokol Plzeň - Letná |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | Malesice - Rapid B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 13:30 | Plasy - Malesice | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:30 | Malesice - Úněšov | 3:3 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Raková - Malesice | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Malesice - Kralovice | 2:5 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Zruč - Malesice | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Malesice - Volduchy | 1:5 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 16:00 | Zbiroh - Malesice | 5:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 11 | 786 (ø 71,45) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,54) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 19 | 1682 (ø 88,52) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,36) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 21 | 1890 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 7 | 460 (ø 65,71) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 4 | 219 (ø 54,75) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 3 | 235 (ø 78,33) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 8 | 443 (ø 55,37) | 3 (ø 0,37) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 115 (ø 57,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 26 | 1951 (ø 75,03) | 4 (ø 0,15) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 9 | 529 (ø 58,77) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 78 (ø 39,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 10 | 810 (ø 81,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




