Petr Pešek
2026-2027
| Číslo hráče | 11 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 5.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Plasy |
| 2021-2022 | TJ Sokol Trnová |
| 2021-2022 | TJ Olympie Kožlany |
| 2014-2015 | TJ Sokol Trnová |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 570 (ø 63,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | H. Bříza B - Plasy | 6:0 (1:0) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 13:30 | Plasy - Malesice | 0:5 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 10:00 | Kralovice - Plasy | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:00 | Plasy - Zruč | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Volduchy - Plasy | 8:1 (4:1) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 12:30 | Plasy - Zbiroh | 3:4 (1:2) | 60 | 30 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | Chrást - Plasy | 6:0 (3:0) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.10. 16:00 | Plasy - Chotíkov | 2:6 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:30 | Radnice B - Plasy | 6:2 (3:1) | 18 | 72 | 0 | 0 | 0 | ne |
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Plasy B - Úněšov B | 8:4 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Hvozd - Plasy B | 2:4 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Plasy B - Dolní Bělá B | 4:2 (1:0) | 0 | 1 | 1 | 0 | ne | |||
| 19.09. 16:30 | Žichlice - Plasy B | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Plasy B - Heřmanova Huť B | 11:4 (7:2) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 6 | 398 (ø 66,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 25 | 2003 (ø 80,12) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,24) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 21 | 1531 (ø 72,90) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,14) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 20 | 1527 (ø 76,35) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 21 | 1719 (ø 81,85) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 7 | 438 (ø 62,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 9 | 731 (ø 81,22) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 18 | 1555 (ø 86,38) | 2 (ø 0,11) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 11 | 932 (ø 84,72) | 2 (ø 0,18) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 20 | 1800 (ø 90,00) | 2 (ø 0,10) | 6 (ø 0,30) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 10 | 590 (ø 59,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 14 | 1173 (ø 83,78) | 2 (ø 0,14) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




