František Roučka

2026-2027

SK Vacov

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Vacov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
711 (ø 88,87) 3 (ø 0,37) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Vacov - Č. Krumlov B 4:2 (1:2) 90 0 1 0 ano
29.08. 17:00 Mladé - Vacov 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Vacov - Vitějovice 8:1 (3:1) 90 1 0 0 ano
12.09. 17:00 Vacov - N.Ves 3:0 (0:0) 81 81 1 0 0 ano
20.09. 16:30 Jankov - Vacov 3:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Vacov - Kaplice B 5:1 (1:1) 90 1 0 0 ano
03.10. 12:30 Mokré - Vacov 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Vacov - Frymburk 1:3 (1:1) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 5 441 (ø 88,20) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 24 2160 (ø 90,00) 5 (ø 0,20) 8 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 21 1732 (ø 82,47) 9 (ø 0,42) 8 (ø 0,38) 2 (ø 0,09) 2 (ø 0,09)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 24 2137 (ø 89,04) 1 (ø 0,04) 9 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 25 2124 (ø 84,96) 5 (ø 0,20) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 11 954 (ø 86,72) 5 (ø 0,45) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 7 630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B 10 900 (ø 90,00) 8 (ø 0,80) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 2 132 (ø 66,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A 25 2250 (ø 90,00) 10 (ø 0,40) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 20 1686 (ø 84,30) 2 (ø 0,10) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 22 1706 (ø 77,54) 4 (ø 0,18) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 1513 (ø 72,04) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | 1.B třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)