Lukáš Křepský

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
19.09. 16:30 Chod. Planá B - Brod 1:4 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 7 (ø 0,53) 6 (ø 0,46) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 13 1014 (ø 78,00) 3 (ø 0,23) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 12 863 (ø 71,91) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Tachov | Okresní přebor 18 1345 (ø 74,72) 3 (ø 0,16) 5 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 8 508 (ø 63,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A 13 1064 (ø 81,84) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 14 1094 (ø 78,14) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 13 1170 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Karlovarský | 1.B třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)