Antonín Mašek
2026-2027
| Číslo hráče | 6 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Baník Líně |
| 2024-2025 | TJ Sparta Sulkov |
| 2016-2017 | TJ Sparta Sulkov |
| 2015-2016 | TJ Baník Líně |
| 2014-2015 | TJ Baník Zbůch |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 115 (ø 57,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:30 | Sulkov - Líně | 2:2 (0:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 16:30 | Sulkov - Kdyně | 4:5 (3:0) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.09. 12:30 | Třemešné - Sulkov | 3:3 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 10 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 15:00 | Sulkov B - Úněšov B | 8:7 (4:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Dolní Bělá B - Sulkov B | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | Sulkov B - Heřmanova Huť B | 8:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Hvozd - Sulkov B | 0:7 (0:5) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Sulkov B - Žichlice | 7:1 (7:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:00 | Sulkov B - Plasy B | 6:0 (3:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 2 | 115 (ø 57,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 9 | 457 (ø 50,77) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 8 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 5 | 355 (ø 71,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 8 | 495 (ø 61,87) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 9 | 629 (ø 69,88) | 3 (ø 0,33) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 8 | 628 (ø 78,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 6 | 435 (ø 72,50) | 4 (ø 0,66) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 12 | 966 (ø 80,50) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 13 | 1046 (ø 80,46) | 8 (ø 0,61) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 19 | 1412 (ø 74,31) | 5 (ø 0,26) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 2 | 134 (ø 67,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 8 | 544 (ø 68,00) | 4 (ø 0,50) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 2 | 67 (ø 33,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 12 | 1058 (ø 88,16) | 4 (ø 0,33) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 1 | 12 (ø 12,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 24 | 1890 (ø 78,75) | 18 (ø 0,75) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 5 | 404 (ø 80,80) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 21 | 1817 (ø 86,52) | 22 (ø 1,04) | 7 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 5 | 404 (ø 80,80) | 5 (ø 1,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 9 | 677 (ø 75,22) | 6 (ø 0,66) | 1 (ø 0,11) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 10 | 838 (ø 83,80) | 9 (ø 0,90) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 9 | 708 (ø 78,66) | 22 (ø 2,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 17 | 1021 (ø 60,05) | 5 (ø 0,29) | 6 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 9 | 730 (ø 81,11) | 8 (ø 0,88) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 7 | 589 (ø 84,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




