Michal Stýbal
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Tatran Bílý Kostel nad Nisou |
| 2021-2022 | Slovan Frýdlant |
| 2014-2015 | Slovan Frýdlant |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Liberecký | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1482 (ø 78,00) | 10 (ø 0,52) | 8 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.08. 10:30 | Č. Lípa B - Frýdlant | 4:2 (2:0) | 29 | 61 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.08. 10:30 | Frýdlant - Rozstání | 1:5 (0:4) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 14:00 | Chrastava - Frýdlant | 3:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.09. 17:00 | Frýdlant - Bělá | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:30 | Frýdlant - Ž. Brod | 5:2 (1:0) | 68 | 68 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Stráž p. R. - Frýdlant | 2:1 (1:1) | 73 | 73 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 10:30 | Frýdlant - Nový Bor | 1:5 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Košťálov - Frýdlant | 0:2 (0:1) | 88 | 88 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 18.10. 10:30 | Frýdlant - Višňová | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Lomnice - Frýdlant | 8:2 (4:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 10:30 | Frýdlant - Pěnčín | 4:2 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 13:30 | Pěnčín - Frýdlant | 3:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.03. 14:00 | Rozstání - Frýdlant | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.03. 10:30 | Frýdlant - Sedmihorky | 3:0 (1:0) | 87 | 87 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.03. 15:30 | Šluknov - Frýdlant | 1:1 (0:0) | 92 | 92 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 04.04. 10:30 | Frýdlant - Chrastava | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Ž. Brod - Frýdlant | 0:2 (0:2) | 55 | 55 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 09.05. 10:30 | Frýdlant - Košťálov | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Višňová - Frýdlant | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Liberecký | Liberec | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 33 (ø 33,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 15:00 | Frýdlant B - Ruprechtice | 3:5 (2:2) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 17:00 | Nové Město - Frýdlant B | 2:3 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 14:30 | Bulovka - Frýdlant B | 0:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Liberecký | Liberec | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.04. 18:00 | Frýdlant C - Víska | 5:8 (2:5) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 19 | 1482 (ø 78,00) | 10 (ø 0,52) | 8 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 1 | 33 (ø 33,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 22 | 1311 (ø 59,59) | 4 (ø 0,18) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 5 | 346 (ø 69,20) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 20 | 1543 (ø 77,15) | 6 (ø 0,30) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 4 | 288 (ø 72,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 6 | 274 (ø 45,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 16 | 1226 (ø 76,62) | 28 (ø 1,75) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 1 | 33 (ø 33,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 11 | 930 (ø 84,54) | 8 (ø 0,72) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 7 | 582 (ø 83,14) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 13 | 1077 (ø 82,84) | 10 (ø 0,76) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 6 (ø 3,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 20 | 1693 (ø 84,65) | 3 (ø 0,15) | 4 (ø 0,20) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | Okresní přebor | 10 | 592 (ø 59,20) | 8 (ø 0,80) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 9 | 766 (ø 85,11) | 3 (ø 0,33) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. B | 1 | 12 (ø 12,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 23 | 1959 (ø 85,17) | 15 (ø 0,65) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | 1.B třída sk. B | 2 | 177 (ø 88,50) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | Liberec | III. třída sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liberecký | Krajský přebor | 24 | 2034 (ø 84,75) | 12 (ø 0,50) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Liberecký | 1.B třída sk. B | 4 | 268 (ø 67,00) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




