Dominik Kujal

2026-2027

SK Telč

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Telč

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
247 (ø 49,40) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 16:30 Telč - Mírovka 3:3 (1:1) 61 61 0 0 0 ano
15.08. 16:30 Košetice - Telč 3:5 (3:2) 66 66 0 1 0 ano
21.08. 18:00 Přibyslav - Telč 5:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:00 Telč - Lípa 0:2 (0:0) 27 63 0 0 0 ne
20.09. 10:15 AFC B - Telč 1:3 (0:1) 3 87 0 0 0 ne

Vysočina | Jihlava | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
165 (ø 82,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 16:00 Telč B - Luka B 2:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 15:30 Telč B - Stonařov 0:3 kont. (2:0) 75 75 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 5 247 (ø 49,40) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 2 165 (ø 82,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 10 629 (ø 62,90) 2 (ø 0,20) 4 (ø 0,40) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 11 716 (ø 65,09) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 15 1057 (ø 70,46) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 13 811 (ø 62,38) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,15) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 12 735 (ø 61,25) 2 (ø 0,16) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 8 535 (ø 66,87) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 8 549 (ø 68,62) 2 (ø 0,25) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 1 4 (ø 4,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 9 659 (ø 73,22) 4 (ø 0,44) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 10 709 (ø 70,90) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 14 1018 (ø 72,71) 2 (ø 0,14) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. A 19 1120 (ø 58,94) 3 (ø 0,15) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | III. třída 17 1367 (ø 80,41) 6 (ø 0,35) 5 (ø 0,29) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.A třída sk. B 3 58 (ø 19,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 9 686 (ø 76,22) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 1 46 (ø 46,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)