Josef Šrajber
2026-2027
| Číslo hráče | 1 |
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Chotěšov |
| 2024-2025 | TJ Sokol Záluží |
| 2014-2015 | TJ Baník Zbůch |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Chotěšov B - Radkovice | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | D. Lukavice - Chotěšov B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 14:00 | Lužany - Chotěšov B | 2:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Chotěšov B - Dvorec | 4:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Chotěšov B - Štěnovice | 2:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Chotěšov B - Chlumčany B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 13:30 | Klášter - Chotěšov B | 3:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 03.10. 16:00 | Chotěšov - Luby | 2:2 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 9 | 766 (ø 85,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 8 | 661 (ø 82,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 26 | 2332 (ø 89,69) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 1 | 44 (ø 44,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 4 | 224 (ø 56,00) | 6 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 4 | 314 (ø 78,50) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 2 | 134 (ø 67,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 6 | 475 (ø 79,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 6 | 477 (ø 79,50) | 6 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 11 | 779 (ø 70,81) | 5 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 7 | 586 (ø 83,71) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 1 | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 10 | 639 (ø 63,90) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




