Martin Tauchman
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.9 |
Kariéra
| 2014-2015 | AFK Eletis Lužec |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 953 (ø 73,30) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Lužec - EMĚ Mělník | 0:3 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 16.08. 17:00 | DBSK - Lužec | 1:3 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.08. 18:00 | Vrdy - Lužec | 5:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 17:00 | Lužec - Čelákovice | 1:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Lužec - Čáslav B | 3:6 (2:1) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Hlízov - Lužec | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Lužec - Nymburk B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | B.Poděbrady - Lužec | 3:1 (2:0) | 22 | 22 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Lužec - Chotětov | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | U.Janovice - Lužec | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Lužec - Sl. Poděbrady | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Lužec - Benátky B | 1:6 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.03. 14:30 | EMĚ Mělník - Lužec | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 15:00 | Lužec - DBSK | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 10:15 | Čelákovice - Lužec | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Lužec - Úvaly | 2:5 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.04. 16:30 | Čáslav B - Lužec | 4:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 02.05. 17:00 | Kosmonosy B - Lužec | 0:1 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 09.05. 17:00 | Lužec - M.Hradiště | 1:2 (1:1) | 5 | 85 | 0 | 1 | 0 | ne |
Středočeský | Mělník | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 30.08. 17:00 | Lužec B - Nelahozeves | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Roma Mělník - Lužec B | 3:3 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Lužec B - Roma Mělník | 4:6 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Dolany - Lužec B | 7:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Hostín - Lužec B | 6:4 (3:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 13 | 953 (ø 73,30) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 10 | 719 (ø 71,90) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 5 (ø 0,29) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 7 | 74 (ø 10,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 21 | 641 (ø 30,52) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 23 | 1773 (ø 77,08) | 2 (ø 0,08) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 7 | 493 (ø 70,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 818 (ø 68,16) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 24 | 2112 (ø 88,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 25 | 2240 (ø 89,60) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 23 | 2070 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 5 (ø 0,19) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




