Vítězslav Rákosník
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | |
| 2021-2022 | SK Sokol Kytín |
| 2014-2015 | SK Sokol Kytín |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 5 (ø 0,50) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Kytín - Obořiště | 5:1 (4:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Tochovice B - Kytín | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Kytín - Dolní Hbity | 4:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Kytín - Višňová B | 4:5 (1:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Rožmitál B - Kytín | 4:4 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 13:30 | Drevníky B - Kytín | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Kytín - Vrtule Láz | 1:6 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Sedlice - Kytín | 6:4 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Kytín - Hvožďany | 3:10 (1:6) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Pičín B - Kytín | 4:4 (3:4) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 15 | 1350 (ø 90,00) | 13 (ø 0,86) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 4 (ø 0,28) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 4 (ø 0,28) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. D | 7 | 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 10 | 850 (ø 85,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 22 | 1980 (ø 90,00) | 6 (ø 0,27) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 24 | 2160 (ø 90,00) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | III. třída sk. B | 22 | 1943 (ø 88,31) | 2 (ø 0,09) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




