Jan Stross
2026-2027
| Datum narození | (35 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FK Brandýs nad Labem |
| 2026-2027 | Sokol Dřevčice |
| 2014-2015 | FK Brandýs nad Labem |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Divize B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 365 (ø 52,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 10:15 | Brandýs n.L. - K. Vary | 4:3 (1:2) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 10:15 | Brandýs n.L. - Tempo | 1:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 17:00 | Hostouň - Brandýs n.L. | 4:2 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:30 | Ústí B - Brandýs n.L. | 2:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 10:15 | Brandýs n.L. - Újezd | 1:2 (0:1) | 67 | 67 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.09. 16:30 | Ostrov - Brandýs n.L. | 2:3 (1:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 16:30 | Velvary - Brandýs n.L. | 0:2 (0:1) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 10:15 | Brandýs n.L. - Vyšehrad | 5:2 (4:1) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.10. 16:00 | Psáry - Brandýs n.L. | 5:1 (4:1) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Úvaly B - Dřevčice | 5:8 (2:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 14:00 | Dřevčice - Předboj | 6:2 (5:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.09. 16:30 | Bášť - Dřevčice | 1:8 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 14:00 | Dřevčice - Kojetice | 7:1 (4:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 11.10. 16:00 | Sibřina - Dřevčice | 1:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 4 | 317 (ø 79,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 12 | 833 (ø 69,41) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 16 | 1174 (ø 73,37) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 23 | 1545 (ø 67,17) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 7 | 189 (ø 27,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 18 | 1367 (ø 75,94) | 1 (ø 0,05) | 7 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 3 | 179 (ø 59,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 14 | 1203 (ø 85,92) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 22 | 1980 (ø 90,00) | 3 (ø 0,13) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 23 | 1915 (ø 83,26) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,21) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 30 | 2659 (ø 88,63) | 2 (ø 0,06) | 7 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 1697 (ø 73,78) | 2 (ø 0,08) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 3 | 192 (ø 64,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




