Dominik Kabele

2026-2027

SK Cítoliby

Datum narození(32 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Cítoliby

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Louny | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
863 (ø 78,45) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Chlumčany B - Cítoliby B 1:4 (0:0) 68 68 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Cítoliby B - Slavětín 2:2 (1:2) 37 37 0 0 0 ano
30.08. 17:00 P. Týnec - Cítoliby B 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Cítoliby B - Lišany 2:0 (1:0) 82 82 0 0 0 ano
26.09. 13:00 Libčeves - Cítoliby B 3:3 (2:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Cítoliby B - Lenešice B 8:0 (4:0) 46 46 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Kr. Dvůr - Cítoliby B 0:3 (0:1) 90 1 0 0 ano
18.10. 15:30 Cítoliby B - Vroutek 6:0 (2:0) 90 0 1 0 ano
25.10. 14:30 Nepomyšl - Cítoliby B 1:8 (0:3) 90 2 0 0 ano
28.10. 11:00 Cítoliby B - Žiželice 0:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Líšťany - Cítoliby B 0:3 (0:2) 90 0 0 0 ano

Ústecký | Louny | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
218 (ø 31,14) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Ročov - Cítoliby 1:11 (0:4) 35 55 1 0 0 ne
29.08. 17:00 Cítoliby - Lenešice 3:1 (1:0) 19 71 0 1 0 ne
05.09. 17:00 Kozly - Cítoliby 1:3 (0:2) 0 0 0 0 ne
12.09. 17:00 Cítoliby - Lubenec 3:5 (2:2) 65 65 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Cítoliby - Staňkovice 11:0 (7:0) 0 0 0 0 ne
03.10. 16:00 Pátek - Cítoliby 0:9 (0:6) 44 46 0 0 0 ne
17.10. 15:30 Holedeč - Cítoliby 0:2 (0:0) 9 81 0 0 0 ne
24.10. 14:30 Cítoliby - Vrbno 5:1 (5:1) 11 79 0 0 0 ne
28.10. 14:30 Cítoliby - Dobroměřice B 1:3 (1:1) 0 0 0 0 ne
31.10. 14:00 Buškovice - Cítoliby 5:6 (1:2) 0 0 0 0 ne
07.11. 14:00 Cítoliby - Koštice 6:0 (4:0) 35 55 0 1 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 4 277 (ø 69,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 3 119 (ø 39,66) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 21 1437 (ø 68,42) 4 (ø 0,19) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 13 510 (ø 39,23) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 15 1275 (ø 85,00) 2 (ø 0,13) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 11 884 (ø 80,36) 3 (ø 0,27) 2 (ø 0,18) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 19 1510 (ø 79,47) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 4 234 (ø 58,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 8 693 (ø 86,62) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 6 296 (ø 49,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 13 1170 (ø 90,00) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 15 1207 (ø 80,46) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 2 (ø 0,09) 8 (ø 0,36) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 14 977 (ø 69,78) 2 (ø 0,14) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 18 1370 (ø 76,11) 7 (ø 0,38) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 15 1306 (ø 87,06) 8 (ø 0,53) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 26 2226 (ø 85,61) 11 (ø 0,42) 5 (ø 0,19) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 17 1332 (ø 78,35) 9 (ø 0,52) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 25 2220 (ø 88,80) 10 (ø 0,40) 10 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 4 315 (ø 78,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)