Jan Cemper

Datum narození(34 let)
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 FK Pšovka Mělník

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Mělník | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 17:00 Pšovka B - Libiš B 5:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Kly - Pšovka B 4:6 (1:4) 90 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Pšovka B - Lužec B 5:1 (2:1) 90 1 0 0 ano
20.09. 16:30 Tišice - Pšovka B 2:5 (2:3) 90 0 1 0 ano
11.10. 16:00 Kostelec B - Pšovka B 5:2 (3:2) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | III. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 2 134 (ø 67,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 3 (ø 0,15) 5 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 20 1754 (ø 87,70) 3 (ø 0,15) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 19 1582 (ø 83,26) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,15) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 11 792 (ø 72,00) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 2 106 (ø 53,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 10 744 (ø 74,40) 2 (ø 0,20) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 10 663 (ø 66,30) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 11 843 (ø 76,63) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 11 746 (ø 67,81) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Pohár 1 35 (ø 35,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 22 1980 (ø 90,00) 3 (ø 0,13) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 3 (ø 0,60) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 23 1789 (ø 77,78) 3 (ø 0,13) 11 (ø 0,47) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Mělník | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. B 9 688 (ø 76,44) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)