Pavel Píše

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Vážany nad Litavou
2024-2025 TJ Heršpice
2014-2015 TJ Vážany nad Litavou

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 15:00 Milešovice - Vážany B 1:7 (1:3) 90 1 0 0 ano
06.09. 16:00 Vážany B - Vícemilice 1:3 (1:2) 0 0 0 0 ne
13.09. 16:00 Kobeřice B - Vážany B 2:2 (0:1) 0 0 0 0 ne
19.09. 15:00 Slavkov B - Vážany B 2:1 (0:1) 90 1 0 0 ano
28.09. 15:30 Vážany B - Němčany B 2:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Křenovice C - Vážany B 8:5 (5:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Vážany B - Křižanovice B 5:1 (2:0) 90 1 0 0 ano
18.10. 10:00 Bučovice B - Vážany B 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Vážany B - Heršpice B 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 11 990 (ø 90,00) 6 (ø 0,54) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 5 450 (ø 90,00) 6 (ø 1,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 7 630 (ø 90,00) 6 (ø 0,85) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 6 (ø 1,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 15 1350 (ø 90,00) 19 (ø 1,26) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 16 1440 (ø 90,00) 32 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 6 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 11 916 (ø 83,27) 4 (ø 0,36) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 2 160 (ø 80,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)