Jiří Chrdle

2026-2027

FK Peruc

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 FK Peruc
2022-2023 SK Černčice
2021-2022 SK Zlonice
2021-2022 MSK Klecany
2020-2021 FK Rudná
2017-2018 MSK Klecany
2017-2018 TJ Kly
2014-2015 FK Neratovice-Byškovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Louny | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
485 (ø 80,83) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 13:30 Peruc - Černčice B 1:1 (0:1) 35 35 0 0 0 ano
13.09. 17:00 Peruc - Pátek 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Hříškov - Peruc 0:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Peruc - Holedeč 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Vrbno - Peruc 2:6 (1:1) 90 1 0 0 ano
10.10. 16:00 Peruc - Buškovice 5:1 (3:1) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 3 215 (ø 71,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 18 1530 (ø 85,00) 3 (ø 0,16) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. B 15 1292 (ø 86,13) 1 (ø 0,06) 5 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 24 2003 (ø 83,45) 3 (ø 0,12) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Louny | Okresní přebor 24 2051 (ø 85,45) 5 (ø 0,20) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kladno | Okresní přebor 10 852 (ø 85,20) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.A třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Středočeský | 1.B třída sk. A 11 930 (ø 84,54) 2 (ø 0,18) 2 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 2 23 (ø 11,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B 1 70 (ø 70,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 13 639 (ø 49,15) 3 (ø 0,23) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 28 2162 (ø 77,21) 6 (ø 0,21) 3 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. A 14 1110 (ø 79,28) 7 (ø 0,50) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.A třída sk. B 13 1031 (ø 79,30) 1 (ø 0,07) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. B 12 880 (ø 73,33) 1 (ø 0,08) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize B 9 246 (ø 27,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 21 1181 (ø 56,23) 4 (ø 0,19) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,09)
Středočeský | 1.B třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25)