Lukáš Malý
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2018-2019 | FK Jindřichovice |
| 2014-2015 | TJ Staré Sedlo |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 16:00 | Krásno - Jindřichovice | 1:6 (1:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Jindřichovice - Loket B | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 14:30 | Krajková - Jindřichovice | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Jindřichovice - Svatava B | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:30 | Nové Sedlo B - Jindřichovice | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Jindřichovice - Oloví | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 14:00 | Vintířov - Jindřichovice | 3:3 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Jindřichovice - Lomnice B | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | Kraslice B - Jindřichovice | 2:4 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Jindřichovice - Citice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A | 9 | 757 (ø 84,11) | 1 (ø 0,11) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B | 7 | 499 (ø 71,28) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G | 9 | 709 (ø 78,77) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 11 | 983 (ø 89,36) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




