Václav Kraus
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | AFK Tuchlovice |
| 2018-2019 | SK Kladno |
| 2016-2017 | AFK Tuchlovice |
| 2014-2015 | SK Kladno |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 905 (ø 69,61) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Jinočany - Tuchlovice | 1:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.08. 18:00 | Kladno B - Tuchlovice | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 10:15 | Tuchlovice - Spartak | 4:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.08. 18:00 | Nespeky - Tuchlovice | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 10:15 | Tuchlovice - Č. Brod | 2:1 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Chlumec - Tuchlovice | 0:3 (0:1) | 87 | 87 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.09. 16:30 | SK Rakovník - Tuchlovice | 1:3 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:15 | Tuchlovice - Poříčí | 0:4 (0:1) | 55 | 55 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 10:15 | Tuchlovice - Poříčany | 0:4 (0:2) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 10:00 | Kutná Hora - Tuchlovice | 2:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 07.03. 14:30 | Tuchlovice - Jinočany | 0:1 (0:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 15:00 | Tuchlovice - Nespeky | 1:4 (0:2) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 15:30 | Č. Brod - Tuchlovice | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 10:15 | Tuchlovice - Chlumec | 2:0 (0:0) | 35 | 55 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 16:30 | Velim - Tuchlovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 13 | 905 (ø 69,61) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 19 | 1318 (ø 69,36) | 11 (ø 0,57) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 28 | 1811 (ø 64,67) | 10 (ø 0,35) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 24 | 1213 (ø 50,54) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 29 | 2246 (ø 77,44) | 8 (ø 0,27) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 8 | 553 (ø 69,12) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 10 | 487 (ø 48,70) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 9 | 554 (ø 61,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 14 | 1217 (ø 86,92) | 3 (ø 0,21) | 6 (ø 0,42) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 26 | 2152 (ø 82,76) | 8 (ø 0,30) | 3 (ø 0,11) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 2 | 134 (ø 67,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 26 | 2042 (ø 78,53) | 10 (ø 0,38) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
| Středočeský | Kladno | Okresní přebor | 1 | 60 (ø 60,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 15 | 227 (ø 15,13) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




