Dalin Schönwalder
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | Baník Královské Poříčí |
| 2023-2024 | TJ Karlovy Vary-Dvory |
| 2022-2023 | TJ Karlovy Vary-Dvory |
| 2021-2022 | TJ Lokomotiva Karlovy Vary |
| 2020-2021 | FK Olympie Březová |
| 2020-2021 | TJ Lokomotiva Karlovy Vary |
| 2018-2019 | TJ Lokomotiva Karlovy Vary |
| 2014-2015 | TJ KSNP Sedlec |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Karlovarský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1143 (ø 71,43) | 4 (ø 0,25) | 7 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 18:00 | KV-Dvory - Mar. Lázně B | 2:1 (1:0) | 60 | 60 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 22.08. 19:00 | Hv. Cheb - KV-Dvory | 5:2 (4:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 10:30 | KV-Dvory - Ostrov B | 3:0 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:30 | H. Slavkov - KV-Dvory | 4:3 (2:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:30 | KV-Dvory - Trstěnice | 9:2 (5:2) | 55 | 55 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Fr.Lázně - KV-Dvory | 4:5 (3:3) | 69 | 21 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 10:30 | KV-Dvory - K. Vary B | 8:4 (2:4) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Lomnice - KV-Dvory | 3:5 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:30 | KV-Dvory - Král. Poříčí | 2:2 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Chodov - KV-Dvory | 1:5 (0:3) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 17:30 | KV-Dvory - Hroznětín | 4:2 (2:1) | 91 | 91 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:30 | Sokolov B - KV-Dvory | 4:2 (2:0) | 87 | 87 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.11. 14:00 | Nové Sedlo - KV-Dvory | 0:2 (0:1) | 82 | 82 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 21.03. 10:30 | KV-Dvory - Hv. Cheb | 1:5 (0:1) | 36 | 36 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 29.03. 15:00 | Ostrov B - KV-Dvory | 0:3 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.04. 10:30 | KV-Dvory - H. Slavkov | 5:1 (1:1) | 83 | 83 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.04. 10:30 | Trstěnice - KV-Dvory | 0:6 (0:3) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.05. 17:00 | Král. Poříčí - KV-Dvory | 0:6 (0:3) | 45 | 45 | 0 | 0 | 0 | ne |
Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 10:30 | KV-Dvory B - Bečov | 7:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 14:00 | Hroznětín B - KV-Dvory B | 0:3 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 16 | 1143 (ø 71,43) | 4 (ø 0,25) | 7 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 22 | 1619 (ø 73,59) | 7 (ø 0,31) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 4 | 319 (ø 79,75) | 5 (ø 1,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 19 | 1348 (ø 70,94) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 12 | 950 (ø 79,16) | 15 (ø 1,25) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 12 | 983 (ø 81,91) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A | 2 | 98 (ø 49,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 10 | 822 (ø 82,20) | 5 (ø 0,50) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 3 | 247 (ø 82,33) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
| Karlovarský | Krajský přebor | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize B | 2 | 50 (ø 25,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Krajský přebor | 12 | 907 (ø 75,58) | 4 (ø 0,33) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.A třída | 25 | 1969 (ø 78,76) | 15 (ø 0,60) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 21 | 1668 (ø 79,42) | 17 (ø 0,80) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 23 | 1987 (ø 86,39) | 17 (ø 0,73) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor | 22 | 1818 (ø 82,63) | 24 (ø 1,09) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlovarský | 1.B třída | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




