Ondřej Čapek
2026-2027
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 6.6 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Slavoj Žihle |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 610 (ø 87,14) | 4 (ø 0,57) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Kaznějov B - Žihle | 0:6 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Mladotice B - Žihle | 3:3 (3:3) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 16:00 | Žihle - Manětín | 3:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 17:00 | Pernarec - Žihle | 0:3 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Žihle - Tlučná B | 11:0 (5:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Trnová - Žihle | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Žihle - Nýřany | 3:3 (1:3) | 70 | 70 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 4 (ø 0,80) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 24 | 2114 (ø 88,08) | 16 (ø 0,66) | 13 (ø 0,54) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 12 (ø 0,60) | 9 (ø 0,45) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 21 | 1870 (ø 89,04) | 15 (ø 0,71) | 10 (ø 0,47) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 23 | 2038 (ø 88,60) | 15 (ø 0,65) | 9 (ø 0,39) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 17 | 1339 (ø 78,76) | 16 (ø 0,94) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 13 | 1114 (ø 85,69) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 5 | 290 (ø 58,00) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 11 | 885 (ø 80,45) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 13 | 1170 (ø 90,00) | 10 (ø 0,76) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 10 | 702 (ø 70,20) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 23 | 1830 (ø 79,56) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,26) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 10 | 790 (ø 79,00) | 11 (ø 1,10) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 25 | 2151 (ø 86,04) | 5 (ø 0,20) | 6 (ø 0,24) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 15 | 1166 (ø 77,73) | 7 (ø 0,46) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 10 | 894 (ø 89,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




